נבחרת המומחים שלנו:

נבחרת המומחים שלנו מורכבת מאנשי שיווק, אסטרטגיה ואנשי תוכנה מהטובים ביותר בישראל, והחיבור הזה מייצר אתרים ושירותים ברמת פרמיום. אנו שונים, בכך שהמיקוד שלנו הוא נטו בענף הנדל"ן על שלל עיסוקיו. תחום הנדל"ן ששונה לחלוטין מענפים אחרים באיך שלקוחות תופסים אותו. אם המוניטין, המיתוג והמיצוב חשובים לכם ואתם רוצים שהלקוח יעצור לקנות אצלכם - לנו יש את הפתרונות. לא משנה אם אתם שמאי מקרקעין , עורכי דין בנדל"ן, כלכלניים, יועצי משכנתאות, מתווכים, משווקים, מפקחי בנייה, אדריכלים, מהנדסים או קבלני בנייה - לנו יש הפתרונות הטובים והמדויקים ביותר עבור עסקים בענף הנדל"ן.

מומחים לעיצוב וחווית משתמש

בעשרות מחקרים שבוצעו לאחרונה גילו החוקרים שלחווית משתמש נעימה יש כוח משמעותי בחיבור של הלקוחות למותג ולרכישה ממנו. לכן בכל פרויקט שלנו העיצוב וחוויית המשתמש הם לב הפרויקט.

מומחים לקידום אתרי נדל"ן

היום, לא מספיק רק לבנות אתר, חשוב מאוד לדעת לקדם אותו במנועי החיפוש שבראשם גוגל. האתרים שאנו בונים מותאמים לאלגוריתם המשתנה של גוגל. גם אם בחרתם שלא לקדם את האתר שלכם עם איש מקצוע, את התשתית יש לכם.

מומחים באסטרטגיה דיגיטלית

עם ריבוי התוכנות והאפליקציות עסקים רבים בתחום הנדל"ן הלכו לאיבוד. אז איזו תוכנת CRM היא המתאימה ביותר לעסק שלכם? איזו אוטומציה היא הכרחית לעסק שלכם? אנו נכתוב יחד מה הכי מתאים לעסק שלכם ונצא לדרך.

אם אתם מעוניינים לראות אילו שירותים אנו מציעים לעסקים בתחום הנדל"ן (בלבד) לחצו פה לעמוד שירותים

איש מונפש מביע על סמארטפון

אנחנו יודעים לספק שירותים דיגטליים ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר.

לקוחות מרוצים
0%
מהירות האתרים
0%
חדשנות וטכנולוגיה
0%

עבורנו לבנות אתר, להשלים תהליכי אוטומציה, לקדם אתרי נדל"ן בגוגל, להטמיע טכנולוגיה בעסקים מענף הנדל"ן, להדריך עסקים בתחום, זו שליחות אמתית. כשנתחיל לעבוד יחד, אתם תבינו, כמה התהליך הרבה יותר קליל ונעים כאשר
מומחי טכנולוגיה: בוני אתרים, מעצבי אתרים, מקדמי אתרים בתחום הנדל"ן, מומחי אוטומציה מבינים את המקצוע שלכם, ואת הענף בצורה מקיפה וטובה, כי זו ההתמחות שלנו – טכנולוגיות ודיגיטל בנדל"ן.
בחרנו להתמקד בתחום הנדל"ן מתוך אהבה גדולה לענף, והכרות מעמיקה של למעלה מעשור.

אנשי נדל"ן שרואים פרסומים שלנו
קורסים דיגיטליים שיצרנו
ספרים מקצועיים שהוצאנו
מאמרים ותוכן בווידאו שיצרנו

מה טוב יותר ממראה עיניים? כנסו לערוץ שלנו ביוטיוב ותהנו מתוכן דיגיטלי ממוקד נדל"ן

 או שבא לכם להוריד את אחד הספרים/מדריכים שכתבנו? לחצו כאן והורידו לטלפון/מחשב שלכם               

איך נוכל לעזור לכם? רשמו לנו פרטים מלאים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי>>

איש מונפש עומד ליד חללית ממריאה
תרגם »